Zoek binnen Vitis Welzijn

Elke dag maken we keuzes, eenvoudige keuzes zoals "wat eten we vandaag?" maar ook ingewikkelde keuzes die te maken hebben met bijvoorbeeld de opvoeding van onze kinderen of in onze familie en relaties. 

Keuzes die wij maken zijn niet altijd even goed voor onszelf. Het komt vaak voor dat we de keuze van een ander volgen voor de lieve goede vrede... om maar geen discussie of zelfs ruzie te krijgen. 

Waar gaat u mee aan de slag? 

Vind jij het moeilijk om te kiezen wat voor jou goed is? Durf jij geen NEE te zeggen? Vind je het moeilijk om commentaar te geven? Dan is de cursus assertiviteit iets voor jou! 

Waar en wanneer?

Data: Data volgt nog
Tijd
: 19.00 - 21.00 uur
Locatie: Online via teams (informatie over deelname via teams volgt na aanmelding)
Kosten: Aan deze cursus zijn geen kosten verbonden

Informatie en aanmelden

Wil je meer informatie over deze cursus of wil je je aanmelden? Gebruik hiervoor onderstaand formulier of stuur een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., graag ook hierbij jouw telefoonnummer vermelden. Of bel naar 0174 – 630358 en vraag naar Nancy van der Zeijden. 

Schrijf je in!

Vul hier je naam in

Vul uw organisatie in

Vul hier je telefoonnummer in

Vul hier je Woonplaats in

Ongeldige invoer

Vul hier je bericht in in

Maak een keuze

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Ga eerst akkoord

Ongeldige invoer

Team Cursussen en Lotgenotencontact

Team Cursussen en Lotgenotencontact

Stel hier uw vraag

Ook interessant om te lezen

Ontmoetingsgroep voor partners van mensen met ASS (Autisme Spectrum Stoornis)