U bevindt zich hier: Sociaal makelaars

Sociaal makelaar; activeren en verbinden in de kernen

 
De sociaal makelaars zijn gericht aan het werk in Westland om de samenleving te versterken op het gebied van opvoeden, opgroeien en meedoen...  

...onder andere door individuele kinderen, jongeren en inwoners te stimuleren elkaar met raad en daad terzijde te staan. Alle kernen hebben een eigen aanspreekpunt.

Eigen kernen

Iedere medewerker zet zich in in een 'eigen' kern. Daarnaast hebben de sociaal makelaars een eigen deskundigheid die flexibel ingezet kan worden in andere kernen waar dat nodig is; bijvoorbeeld sport, cultuur, overige vrijetijdsactiviteiten, verenigingsleven, onderwijs, techniek, werk, opvoeden, allochtonen of doelgroepen met beperkingen.

De sociaal makelaars zullen jongeren stimuleren om deel te nemen aan activiteiten of deze te organiseren en zich in te zetten als vrijwilliger om bijvoorbeeld andere jongeren steun te bieden. Ook leggen ze contact met de organisaties in de kernen en stimuleren hen om passende activiteiten te organiseren voor jongeren, ouders, mantelzorgers en kwetsbare buurtbewoners. Daarbij nemen de sociaal makelaars het niet over maar stimuleren zij inwoners en kunnen ondersteuning bieden bij de uitvoering. Deel uitmakend van het team sociaal makelaars is de integratiemedewerker, inzetbaar voor het gehele Westland. De integratiemedewerker richt zich specifiek op het participeren en activeren van de doelgroep nieuwkomers in Westland en hanteert hierbij een outreachende aanpak.

Bereikbaarheid

De sociaal makelaars en integratiemedewerker zijn algemeen bereikbaar via info@vitiswelzijn.nl of 0174 -630358.

 

Manager Buurtwerk & Vrijwillige Inzet
Annemieke Jansen
a.jansen@vitiswelzijn.nl
06 - 29209023

Teamcoördinator
Sociaal Makelaars
Aad van der Valk
a.v.d.valk@vitiswelzijn.nl
06 - 16846275

Naaldwijk

Monique Torenstra
m.torenstra@vitiswelzijn.nl
06 - 34311185

Honselersdijk
Anja Hitsert
a.hitsert@vitiswelzijn.nl
06 – 34209408

‘s-Gravenzande

Karin Scholtes
k.scholtes@vitiswelzijn.nl
06 - 10164519

 

Monster & Ter Heijde

Dick Klinkspoor
d.klinkspoor@vitiswelzijn.nl
06 - 36538895


Poeldijk

Thomas Mooijman 
t.mooijman@vitiswelzijn.nl  
06 - 24335443

 

De Lier

Karin Happée
k.happee@vitiswelzijn.nl
06 - 83947023


De Lier & Heenweg

Monique Koppert
m.koppert@vitiswelzijn.nl
06 - 12327665

Maasdijk

Jaco Lemckert
j.lemckert@vitiswelzijn.nl
06 – 53529192



Wateringen

David van Beekum
d.v.beekum@vitiswelzijn.nl
06 - 83717499


Hoek van Holland
Pascale Pille
p.pille@vitiswelzijn.nl 
06 - 34334949



Kwintsheul
Nelly van der Helm
n.v.d.helm@vitiswelzijn.nl
06 - 44147200

Hoek van Holland
Lisette de Koning
l.d.koning@vitiswelzijn.nl 
06 - 41043230



Integratiemedewerker Westland Breed
Khaldon Al Sabbagh
k.alsabbagh@vitiswelzijn.nl
06 - 84419626  

 




















































































Twee Westlandse stichtingen di... 12-dec-2017    Jaarlijks worden de Meer dan Handen Vrijwilligersprijzen uit... Lees verder 
  Meer nieuws