U bevindt zich hier: Jongerenwerk | Contact

contact

 
 

Bereikbaarheid Ambulant Jongerenwerk:

Algemeen is het jongerenwerk bereikbaar via telefoonnummer
0174 – 630358 of via de mail Info@vitiswelzijn.nl

 

Om er zorg voor te dragen dat er bijna dagelijks Ambulant Jongerenwerk in elke dorpskern aanwezig is opereert het jongerenwerk in verschillende teams door het hele Westland en zet flexibel in daar waar dat gevraagd wordt of wenselijk is.

Elke dorpskern heeft daarin een eigen jongerenwerker als aanspreekpunt:

 

 

 

 

Jaco Lemckert
Teamcoördinator
Westland & Hoek van Holland

Ambulant jongerenwerker
Naaldwijk & Honselersdijk

06 - 53529192 
j.lemckert@vitiswelzijn.nl

 


Cynthia Hoogendam

Ambulant jongerenwerker
Monster, Ter Heijde & Poeldijk

06 - 17731288
c.hoogendam@vitiswelzijn.nl





Ali el Mokaddem

Ambulant jongerenwerker
Wateringen & Kwintsheul

06 - 46590009 
a.elmokaddem@vitiswelzijn.nl




Rachel van Duijn
Ambulant jongerenwerker
's-Gravenzande & Heenweg

06 - 14167878
r.v.duijn@vitiswelzijn.nl


Laura Zuijdervliet
Ambulant jongerenwerker
De Lier & Maasdijk

06 - 13998737
l.zuijdervliet@vitiswelzijn.nl



Franz Friedrichs
Ambulant jongerenwerker
Hoek van Holland

06 - 22078371
f.friedrichs@vitiswelzijn.nl




 

Aanspreekbaar

 

Mocht u/ jij belangrijke en zinvolle informatie willen delen of heeft u/ heb jij vragen over onze werkzaamheden, dan kunt u/ kan jij contact opnemen met:

 

Teamcoördinator Jongerenwerk; Jaco Lemckert

j.lemckert@vitiswelzijn.nl

06 - 53529192

 

 

Jeugdoverlast
Als er sprake is van jeugdoverlast, probeer dan met de jeugd in gesprek te komen. Mocht dit niet lukken en is er sprake van langdurige overlast, dan kan melding gemaakt worden, bij meldpunt leefomgeving via www.gemeentewestland.nl.

Alle netwerkpartners worden op de hoogte gebracht van uw situatie. Bij ernstige overlast kan het beste direct de politie gebeld worden.



3000e ritje Rolbus Westland 19-nov-2018    Inwoners van Westland die afhankelijk zijn van een rolstoel ... Lees verder 
  Meer nieuws