U bevindt zich hier: Jongerenwerk | Contact

contact

 
 

Bereikbaarheid Ambulant Jongerenwerk:

Algemeen is het jongerenwerk bereikbaar via telefoonnummer
0174 – 630358 of via de mail Info@vitiswelzijn.nl

 

Om er zorg voor te dragen dat er bijna dagelijks Ambulant Jongerenwerk in elke dorpskern aanwezig is opereert het jongerenwerk in verschillende teams door het hele Westland en zet flexibel in daar waar dat gevraagd wordt of wenselijk is.

Elke dorpskern heeft daarin een eigen jongerenwerker als aanspreekpunt:



Westland
Jaco Lemckert
Teamcoördinator Jongerenwerk
j.lemckert@vitiswelzijn.nl

t. 06 - 53529192  



Monster, Ter Heijde en Poeldijk

Cynthia Hoogendam
Jongerenwerker
c.hoogendam@vitiswelzijn.nl

t. 06 - 17731288



's-Gravenzande en Heenweg

Ali el Mokaddem
Jongerenwerker
a.elmokaddem@vitiswelzijn.nl
t. 06 - 46590009 



De Lier en Maasdijk
Jaco Lemckert
Teamcoördinator Jongerenwerk
j.lemckert@vitiswelzijn.nl

t. 06 - 53529192 

 



Wateringen en Kwintsheul
Daphne van Haren
Jongerenwerker
d.v.haren@vitiswelzijn.nl
t. 06 - 15222475



Naaldwijk en Honselersdijk

Peter Versteeg
Jongerenwerker
p.versteeg@vitiswelzijn.nl
t. 06 - 41211383



 


Jongerenwerker Westland breed
Laura Zuijdervliet
l.zuijdervliet@vitiswelzijn.nl


 

Jongerenwerker Westland breed
Jalal Belmkadem
j.belmkadem@vitiswelzijn.nl



 

Aanspreekbaar:

 

Mocht u/ jij belangrijke en zinvolle informatie willen delen of heeft u/ heb jij vragen over onze werkzaamheden, dan kunt u/ kan jij contact opnemen met:

 

Teamcoördinator Jongerenwerk; Jaco Lemckert

j.lemckert@vitiswelzijn.nl

t. 06-53529192

 

 

Jeugdoverlast
Als er sprake is van jeugdoverlast, probeer dan met de jeugd in gesprek te komen. Mocht dit niet lukken en is er sprake van langdurige overlast, dan kan melding gemaakt worden, bij meldpunt leefomgeving via www.gemeentewestland.nl.

Alle netwerkpartners worden op de hoogte gebracht van uw situatie. Bij ernstige overlast kan het beste direct de politie gebeld worden.



Twee Westlandse stichtingen di... 12-dec-2017    Jaarlijks worden de Meer dan Handen Vrijwilligersprijzen uit... Lees verder 
  Meer nieuws